با سلام ، مشاورين صنایع ایران با هدف ايجاد تعامل سازنده بين عناصر اصلي عرصه صنعت كشور بويژه صنايع كوچك و متوسط يعني توليد كنندگان كالاهاي صنعتي يا همان واحدهاي صنعتي از يك سو و توليد كنندگان خدمات صنعتي بويژه مشاورين صنعتي از سوي ديگر با استفاده از يك بستر مجازي است.

     واحدهاي صنعتي در تمامي مراحل حيات خود ، از مرحله مطالعات امكان سنجي گرفته تا آخرين مراحل خدمات پس از فروش ، نيازمند حجم قابل توجهي از اطلاعات معتبر و به روز مي باشند. كه تامين آنها صرفاً از طريق گروه هاي تخصصي ويژه امكان پذير است.
     تنوع اين گروه هاي تخصصي متناسب با تنوع گسترده مباحث صنعتي است به همين جهت دستيابي به يك مشاور متخصص با تعهد كاري لازم و با هزينه اي مناسب كه از تجربه كاري كافي نيز برخوردار باشد. كار آساني نيست.
         ابهام در شناخت مشاورين صنعتي موجب كمرنگ شدن رابطه متقابل صاحبان صنايع و مشاورين صنعتي شده است. سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در جهت رفع اين نقيصه اقدامات متعددي را در برنامه كاري خود قرارداده تا امكان سازماندهي ارتباطات بين اين دو گروه سرنوشت ساز را فراهم سازد.
     در بخش فيزيكي كار با احداث شهركها ، مراكز و مجتمع هاي فناوري ، واحدهاي فناور ( مشاورين صنعتي ، واحدهاي R&D ، آزمايشگاه هاي صنعتي و ... ) در يك مكان سازماندهي شده و ارتباط حضوري با صاحبان صنايع برقرار مي نمايند.
     در بخش مجازي با ايجاد يك فضاي اختصاصي براي هر مشاوري ، مشخصات نسبتاً كاملي از مشاور را در اختيار صاحبان صنايع قرار مي گيرد تا ارتباط اوليه بين اين دو گروه با كمترين هزينه و بسادگي برقرار شده و واحدهاي صنعتي با برخورداري از حق انتخاب ناشي از دسترسي به اطلاعات مشاورين صنعتي ذيصلاح ، مشاور واجد الشرايط مورد نظر خود را انتخاب نمايد.
      مشاورين صنایع ایران مانند هر پايگاه اطلاع رساني ، تنها با مشاركت گسترده و فعال ذينفعان آن توسعه و ارتقاء مي يابد. لذا اميد است مشاورين محترم صنعتي كشور از فرصت ايجاد شده بهره برداري نموده و پايگاه اطلاع رساني متعلق به خود را با مشاركت فعال و حضور دائم و به روز ، درحصول به اهداف آن مورد حمايت قرار دهند.

     تلاش ما بر آنست كه نرم افزارهاي مورد استفاده در اين پايگاه بطور پيوسته ارتقاء داده شده و گستره خدمات رساني پايگاه وسيع تر شود. قطعاً در طي مراحل راه اندازي آزمايشي پايگاه اشكالاتي مشاهده خواهد شد كه با انعكاس اين مشكلات به ما ، مساعي لازم در مرتفع نمودن آن ها بعمل خواهد آمد. در پايان ضمن تشكراز بازديد شما از اين پايگاه از پيش سپاس گذاري خود را از ارائه نظرات و پيشنهادات شما تقديم مي داريم.

     صنایع ایران با وجود كادر مهندسي بسيار قوي ،‌تجهيزات توليدي تخصصي و انحصاري ، تعهد و التزام پرسنل و مديريت شركت به امر كيفيت و تحويل به موقع ، همكاري با توليد كنندگان معتبر داخلی ، وجود شبكه گسترده فروش و خدمات باعث گرديد اين شركت در مدت فعاليت چند ساله خود در زمینه های زیر سر بلند از انجام كليه سفارشات در يافتي ، نامي نيك از تلاش صنعتگر ايراني در صنایع داخلی بر جاي بگذارد.

     - ارائه خدمات مشاوره در زمینه های  مختلف صنایع ( برندینگ, طراحی لوگو, چاپ و تبلیقات )

     - مطالعات مکان یابی و مطالعات بازارهای هدف صنایع

     - مطالعات امکان سنجی و طرحهای توجیهی صنایع

     - طراحی و احداث واحدهای صنایع ( تاسیسات و ابنیه )

     - اصلاح, ارتقاء و تامین تجهیزات و ملزومات واحدهای صنایع

   - تامین و تدارک کلیه لوازمات صنایع ( ابزارآلات, ملزومات ایمنی, ماشین آلات صنعتی, ماشین سازی, برق, الکترونیک, اتوماسیون صنعتی, انرژیهای نو و پاک )

     - همکاری آموزشی و مشاوره ای در طراحی و پیاده سازی واحدهای صنایع ( صدور کلیه گواهینامه های استاندارد بین المللی ISO )

     - فن آوری اطلاعات و ارتباطات واحدهای صنایع ( سخت افزار, نرم افزار, سیستم های جامع و خدمات اینترنت, طراحی وب سایت, شبکه و سیستم های مدیریت CRM 

     - مشاور بانکی و سرمایه گذاری واحدهای صنایع

     - تامین مالی

     ما به دنبال ايجاد فرصت هاي جديد  براي کسب و کار شما هستيم, فرصت هاي کسب و کار نبايد از دست بروند، در دسترس بودن اطلاعات جامع و بروز کسب و کار مي تواند به تحولي مثبت در فضاي کسب و کار شما بينجامد, براي شروع  و اثبات عملي اينکه ما هواي شما را داريم با ما تماس بگيريد.

                                                                                                                                                               صنایع ایرانشعار کاری: مشاور صنایع

آدرس سایت : http://sanayeiran.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-P316.rtt

نام : صنایع ایران

تلفن : 22750210-22750380-22750430

موبایل : 09128361805

ایمیل : info@sanayeiran.com

گالری تصاویر
دیگر آگهی ها

فروش پرینترهای سه بعدی

فروش پرینترهای سه بعدی

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹
طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹مکان ما در نقشهtag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹    tag چاپ


Copy

فنی مهندسی علم و وصنعت خواجه نصیر

مطالب مرتبط

آدرس : ایران - تهران، زعفرانیه

صندوق پستی 1458-19395

تلفن :

+982122750210

+982122750380

+982122750430

نمابر:

+982122750569

همراه:

+989128361805

ایمیل:

info@sanatiran.com

وبسایت:

www.sanatiran.com

عضویت در خبرنامه

... و یا ایمیل خود را وارد کنید.

 
تماس با ما

*نام:

ايميل:

*پيام: