شركت وردسان ( با مسئوليت محدود )

با هدف ارائه خدمات و تامين تجهيزات فني در زمينه شبكه هاي كامپيوتري فعاليت خود را در سال 1385 آغاز نمود .
رسالت اين شركت ارائه خدمات در زمينه مشاوره ، طراحي و اجراي شبكه هاي پسيو و اكتيو كامپيوتري با بهره گيري از كارشناسان فني خبره و با سابقه صنعت IT و تامين تجهيزات پيشرفته فناورانه مطابق با استانداردهاي جهاني و به روز دنيا بوده است .
بديهي است رشد علوم و فنون بدون بهره گيري از تكنولوژي هاي روز ؛ ديگر امري ناممكن شده است و تنها راه ارتباط با دهكده جهاني - در تمامي زمينه هاي اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي ، ايجاد زيرساخت مطمئن و بادوام است .
در اين خصوص ، اين شركت پس از بررسي و مطالعه توليد كنندگان معتبر جهاني ، برند معتبر DIGILINK را برگزيد و موفق گرديد نمايندگي انحصاري اين محصول را در ايران اخذ نمايد .
تجهيزات پسيو DIGILINKازكيفيت و مرغوبيت بالايي برخوردار بوده ، مطابق با آخرين دستاوردهاي فناورانه در صنعت IT است به نحوي كه شركت معظم Schneider فرانسه در سال ميلادي 2011 ، DIGILINK را در كنار ديگر برندهاي مشهور خود مانند APC به سبد كالاي خود اضافه نمود .
علاوه برآن ، اين شركت با همكاري مشاوران و متخصصان خود در زمينه تحقيقات بازار ، سيستم قيمت گذاري مدرن و اخذ نمايندگي ، توانسته است طي زمان كوتاهي سهمي قابل قبول از بازار رقابتي تجهيزات پسيو شبكه را به خود اختصاص دهد و هم اكنون با بيش از 35 نماينده و شركت پروژه كار فعال ، در سراسر كشور خدمات و تجهيزات خود را بيش از پيش بسط و گسترش دهد .
براين اساس ، اين شركت توانسته است با سازمان هاي دولتي و خصوصي متعددي همكاري نموده و در فهرست تاييديه فني Approved Vendor list- آنها قرار گيرد .
بر پايه تجارب گرانسنگ و با تكيه بر كارشناسان مجرب و با گسترش شبكه توزيع كالا و خدمات ايجاد شده ، در آينده نزديك تجهيزات اكتيو و پسيو ديگري به سبد كالاي محصولات خود اضافه خواهد نمود . 
شركت وردسان براين باور بوده و هست كه اعتلاي صنعت و فناوري در اين كشور ممكن نمي گردد مگر با همكاري همه جانبه فعالان و نخبگان ميهن عزيزمان ايران، بنابراين شرکت وردسان همکاری صميمانه خود را با فعالان اين صنعت رو به رشد جهت نيل به اين مقصود اعلام مي دارد.شعار کاری: ارائه خدمات و تامين تجهيزات فني در زمينه شبكه هاي كامپيوتري

آدرس سایت : http://www.worldsunco.com/

نام : شركت وردسان ( با مسئوليت محدود )

تلفن : 02166462033

موبایل : 093566462033

ایمیل : market@worldsunco.com

گالری تصاویر
دیگر آگهی ها

شرکت وردسان(با مسئولیت محدود)

شرکت وردسان(با مسئولیت محدود)

ارسال شده در : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹مکان ما در نقشهtag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴    tag چاپ


Copy

فنی مهندسی علم و وصنعت خواجه نصیر

مطالب مرتبط

آدرس : ایران - تهران، زعفرانیه

صندوق پستی 1458-19395

تلفن :

+982122750210

+982122750380

+982122750430

نمابر:

+982122750569

همراه:

+989128361805

ایمیل:

info@sanatiran.com

وبسایت:

www.sanatiran.com

عضویت در خبرنامه

... و یا ایمیل خود را وارد کنید.

 
تماس با ما

*نام:

ايميل:

*پيام: